Indywidualny kurs lomi lomi na Islandii oraz doszkalanie dla praktyków

PRZEMIANA · OTWARCIE · ZANURZENIE · DROGA DO SIEBIE

Więcej niż "kurs masażu"

Słyszy się często, że lomi lomi to „więcej niż masaż” – i ja zgadzam się z tym całym sercem. A ponieważ to więcej niż masaż, to kurs lomi jest czym więcej, niż tylko kursem masażu.

Zapraszam Cię zatem na coś dużo więcej, niż kurs. Zapraszam na głębokie i prawdziwe spotkanie ze sobą, z dotykiem i z Islandią – magiczną, surową krainą którą od ponad 8 lat nazywam domem.

Zapraszam Cię zarówno jeśli jeszcze nie znasz lomi i chcesz się nauczyć tej praktyki, jak i jeśli już praktykujesz i chcesz pogłębienia Twojej relacji z lomi. 

Zapraszam Cię do indywidualnej nauki ze mną, jeśli:

 • chcesz uczyć się lomi jako masażu oraz ścieżki samopoznania – czyli praktyki doświadczania siebie i świata poprzez dotyk
 • lubisz uczyć się indywidualnie, w swoim tempie, przez obserwację i praktykę, z pełnym, uważnym wsparciem nauczyciela w każdym momencie kursu
 • pragniesz lepiej poznać i poczuć siebie, połączyć się ze swoim ciałem, oddechem, sercem i intuicją, doświadczać w życiu więcej mocy, radości, prawdy i spełnienia
 • chcesz, oprócz samego lomi, poznać również hawajskie opowieści i pieśni, taniec fregaty (podstawę lomi!), hawajską filozofię i historię
 • marzysz o doświadczeniu głęboko transformującego kursu na Islandii, w otoczeniu otwierającej serce przyrody
 • chcesz wybrać dogodny dla Ciebie termin kursu
Dla początkujących:

Indywidualny kurs lomi lomi jako masażu i ścieżki samopoznania

Zapraszam Cię na ten kurs jeśli jesteś osobą początkującą, ale też jeśli jesteś już praktykiem i chcesz zrobić pełny kurs lomi pod moim przewodnictwem. 

Kurs odbywa się w dwóch etapach / modułach. 

Moduł 1

 • Poznasz ruch podstawowy, czyli główną technikę wokół której zbudowany jest masaż przodu i tyłu ciała.
 • Nauczysz się otwierać i zamykać sesję.
 • Poznasz praktykę ka’alele’au, czyli taniec fregaty, który wykorzystujemy w trakcie poruszania się przy stole do masażu
 • Nauczysz się głębokiego i rytmicznego oddechu lomi. 
 • Doświadczysz pracy z maną, czyli własną energią życiową – w uważności na Twoje ciało, myśli i emocje, w głębokiej obecności i kontakcie z tym, co jest
 • Poznasz hawajskie pieśni, opowieści, elementy hawajskiej filozofii i historii

Moduł 2 

 • W oparciu o Twoje doświadczenie z modułu 1, poznasz zaawansowane techniki i sposoby uwalniania napięć z kości i stawów – rotacje i inne techniki pracy głębokiej oraz „układanie” stawów i kości, 

Cena:

Moduł 1: 6600 zł za 6 dni / 5 noclegów

Moduł 2: 6600 zł za 6 dni / 5 noclegów

Moduł 1+2 razem: 11.100 zł za 10 dni / 9 noclegów

W cenie są noclegi w moim domu oraz wspólnie przygotowywane posiłki.

Możesz przedłużyć swój pobyt o dodatkowe dwa dni, dając sobie czas na inetgrację Twojego doświadczenia i nasze wspólne podróżowanie. Przedłużenie pobytu to 700 zł za dzień.

Dla praktyków:

Indywidualne doszkalanie - pogłębianie Twojej praktyki lomi

Zapraszam Cię na to szkolenie, jeśli masz za sobą przynajmniej jeden kurs lomi (ze mną lub innym nauczycielem). 

Doszkalanie i pogłębianie jest w szczególności dla Ciebie, jeśli:

 • Jesteś po kursie, ale nie praktykujesz, bo nie czujesz sie gotowa / gotowy, masz obawy, wątpliwości, pytania
 • Gdy robisz lomi, czujesz ból lub niewygodę i chcesz wiedzieć jak lepiej dbać o swoje ciało podczas praktyki
 • Szukasz wskazówek na temat określonych technik i elementów sesji, na przykład ruchu podstawowego lub rotacji, otwarcia i zamknięcia sesji, płynności masażu, kroków wokół stołu
 • Czujesz, że Twoje lomi „utknęło”, potrzebujesz inspiracji, chcesz zakochać się w lomi na nowo 

Cena:

1500 zł za każdy pełny dzień szkoleniowy + 500 zł za dzień przyjazdu i wyjazdu. 

W cenie są noclegi w moim domu oraz wspólnie przygotowywane posiłki. 

Możesz przedłużyć swój pobyt o dodatkowe dwa dni, dając sobie czas na inetgrację Twojego doświadczenia i nasze wspólne podróżowanie. Przedłużenie pobytu to 700 zł za dzień.

Opinie moich Studentek z Polski:

Kurs masażu na Islandii otworzył mnie na nowe przestrzenie w głowie, w sercu i w relacjach. Dosłownie czuję, ze mam nowe obwody w mózgu i ciele! Cały czas noszę w sobie wdzięczność za to doświadczenie. Magdalena jest świetną nauczycielką, profesjonalną, uważną i jednocześnie przekazuje wiedzę bez sztywnych reguł i wytycznych, wyciągając z człowieka to, co najlepsze. W jasny sposób przekazuje bardzo rozległą wiedzę o lomi, przez wszystkie zmysły. Do dziś, gdy mam wątpliwości przypominają mi się jej porównania, metafory i przemyślenia. Balans między duchowością i dobrym uziemieniem jest kojący w tym kursie. Mam takie miłe ciepło w sercu, kiedy widzę, że lomi dla moich klientów jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym. Dla mnie to czas podróży, w której odwiedzam różne miejsca; Islandię, Hawaje, czasem i cały kosmos…

Magdalena Lindner

Poznań

Madu Masuje @madu_masuje

Kurs hawajskiego masażu na Islandii. Prowadzony przez Polkę. Wszyscy się dziwili, a ja się po prostu zachwyciłam. Poleciałam, zaintrygowana Lomi Lomi, Islandią i samą Magdaleną. Ależ to była dobra decyzja… Pełna zachwytu i pokory wobec mocy natury, uczyłam się dotyku, który potrafi uzdrawiać. Brzmi górnolotnie i tak właśnie było – nieziemsko! A po sześciu dniach magii (i naprawdę intensywnej pracy), umiem masować. Ze spokojem w głowie, pewnością w ciele i Aloha w sercu. Dziękuję, Magdaleno. To był dla mnie ważny czas. Jesteś wspaniałą nauczycielką.

Joanna Kosińska

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
605 580 525
@asia.kosinska

Indywidualny 5-dniowy kurs, który odbyłam pod czujnym okiem Magdaleny okazał się dla mnie niezwykle transfomującym procesem, podczas którego oprócz nabytej wiedzy i umiejetności, pojawiła się też przestrzeń na głębsze odkrywanie samej siebie. Magdalena jako nauczycielka jest konkretna, dokładna, w pełni poświęcona całemu procesowi a zarazem empatyczna, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka. Jestem niesamowicie wdzięczna za całe wsparcie jakie otrzymałam z jej strony i całą gamę narzędzi, jaką udostępnia wszystkim tym, którzy kurs ukończyli – bo otrzymanie certyfikatu w przypadku nauki z Magdaleną nie oznacza końca a dopiero początek wspólnej podróży. Przestrzeń, którą stworzyła dla swoich studentów, żeby być z nami w naszej dalszej drodze, pomoc oraz wsparcie jakie się z tym wiążą są nieocenione.

Justyna Włodarczyk

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
(48) 605 580 525
@asia.kosinska

Najczęstsze pytania

Tak. Dwumodułowy kurs podstawowy lomi lomi zbudowałam tak, by każdy mógł nauczyć się tej praktyki. Wielu moich studentów ma małe lub wręcz żadne doświadczenie z masażem zanim trafią do mnie. 

Oczywiście! Pierwszy kurs lomi to tylko początek i większość praktyków na jednym kursie nie kończy. Ja sama byłam do tej pory na jedenastu kursach.

Nawet jeśli znasz już lomi, to zapraszam Cię na mój kurs. Będziesz mogła / mógł pogłębić praktykę, odświeżyć technikę i na pewno nauczysz się czegoś nowego. A jeśli nie chcesz robić pełnego kursu, to zapraszam Cię na indywidualne doszkalanie i pogłębianie Twojej praktyki lomi.

To indywidualna sprawa, ale ogólnie odpowiedziałabym, że tak. Jedna z moich studentek, zawodowa kierowczyni, zmagała się z bólem pleców, również na kursie. Pracowałyśmy nad tym wieloetapowo i teraz  masuje bez bólu. Mój student przyszedł na kurs kilka lat po bardzo poważnym wypadku samochodowym, ma sztuczne biodro, zoperowane kolano i nie ma jednej z kości w nodze. Skończył kurs czując się „w biodrach” najlepiej od lat, a miesiąc po kursie otworzył swoją praktykę masażu. Inny mój student zrobił kurs w wieku 55 lat, gdy cierpiał na chroniczny ból odcinka lędźwiowego. Po kursie masuje i żyje bez bólu.

Każda historia jest inna, dlatego najlepiej napisz do mnie w tej sprawie, a ja postaram się doradzić.

Kurs indywidualny znaczy przede wszystkim, że 100% mojej uwagi jest dla Ciebie. Kurs jest dostosowany do Twojego tempa. Powtarzamy wszystkie techniki tyle razy ile Ty potrzebujesz. 

No dobrze, ale jak to działa w praktyce? Masujemy siebie nawzajem?

Tak, ale nie tylko. Zapraszam na kurs moich Klientów, studentów, znajomych w charakterze tzw. „ciał”. Dzięki temu masujesz różne osoby. Podczas kursu masujesz też mnie, a ja daję Ci informację zwrotną. Ja również masuję Ciebie i opowiadam o tym co robię, tak byś mogła / mógł poczuć lomi na własnej skórze. 

Tak, jak najbardziej. W takiej sytuacji będę miała dla Was specialną, niższą cenę za kurs. Napisz do mnie w tej sprawie. 

W przypadku kursu indywidualnego – otrzymasz certyfikat po ukończeniu dwóch modułów.

W przypadku doszkalania – mogę wystawić certyfikat na Twoje życzenie.

Tak. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie.

To zależy 🙂 Mój ulubiony miesiąc na Islandii to wrzesień, pełen najpiekniejszych kolorów. Jeśli chcesz doświadczyć „wiecznego lata” i „słońca o północy”, to zapraszam Cię na przełomie czerwca i lipca. Jeśli chcesz uczyć się lomi pod niebem na którym tańczy zorza, przyjedź zimą (sezon na zorze jest od września do kwietnia).

Masz pytania lub chcesz zapisać się na kurs?

Wyślij mi wiadomość na adres kontakt@alohamagdalena.pl