Indywidualny kurs hawajskiego masażu lomi lomi na Islandii

Zapraszam Cię na przygodę życia! 

Obudź swojego wewnętrznego masażystę

Naucz się masażu, który uzdrawia

Jeśli to czytasz, to znaczy, że gdzieś w Tobie jest podwójne wołanie. Woła Cię hawajski masaż lomi lomi – piękna, mocna uzdrawiająca praktyka dotyku. I woła Cię Islandia – piękna, surowa, pełna mocy ziemia.

Są takie wołania, które trudno ignorować. Jeśli czujesz, że to już czas, to zapraszam Cię na tygodniową przygodę na Islandię – na indywidualny kurs hawajskiego masażu lomi lomi.

Lomi Lomi nazywany jest przez wielu „najpiękniejszym masażem na Ziemi” i niewiele w tym przesady. To terapeutyczny dotyk, który pomaga uwolnić się od fizycznego bólu, blokad i napięć, a przy tym równoważy emocje, przynosi spokój, transformację, harmonię. Ta sztuka uzdrawiania była przekazywana przez pokolenia na Hawajach, a w latach 80. trafiła do Stanów i Europy.

Dla ludzi, którzy otrzymują lomi lomi, często staje się on potężnym narzędziem do uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Dla osób praktykujących lomi, ten masaż może stać się punktem zwrotnym i kompletnie zmienić życie – tak jak zmienił moje.

Jeśli lomi lomi Cię woła, jeśli woła Cię Islandia, jeśli woła Cię ta przygoda – to zapraszam! I uprzedzam – lomi lomi zmienia ludzi. Islandia tym bardziej. Po tej tygodniowej przygodzie nic już nie będzie takie samo!

 

 

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Szczegóły? Oto one!

Podczas 5 dni intensywnego indywidualnego treningu poznasz:

1. Pełną sekwencję masażu lomi lomi

Odkryjesz i wielokrotnie przećwiczysz podstawowe techniki masażu lomi lomi: długie płynne ruchy, kompresje, rotacje stawów, ruchy „pod ciałem” i inne metody uwalniania napięć z ciała klienta.

Nauczę Cię też:

  • jak rozmawiać z klientem i zebrać informacje przed masażem,
  • jakie olejki zastosować do masażu,
  • jaki stół do masażu wybrać,
  • jak przygotować i dbać o przestrzeń w czasie masażu,
  • jak otworzyć i zamknąć sesję,
  • jak dbać o własne ciało i poziom energii podczas i po masażu,
  • jak wykorzystywać intuicję i czucie podczas masowania.

2. Podstawową wiedzę o hawajskiej kulturze, historii, języku

Przekażę Ci hawajskie pieśni i kroki hula (tańca hawajskiego), hawajskie medytacje, pracę z oddechem, elementy historii hawajskiej, mitologii i filozofii – wszystko to pomoże Ci lepiej zrozumieć hawajskie podejście do masażu, dotyku, uzdrawiania.

3. Automasaż

Nauczę Cię nieocenionego sposobu na uwalnianie ciała z bólu i napięć. Automasaż pomoże Ci lepiej zrozumieć i poczuć swoje ciało i przygotuje Cię do masowania innych. Każdy dzień kursu zaczniemy właśnie praktyką automasażu.

A po kursie... będziemy świętować!

Zabiorę Cię na dwudniową wycieczkę po Islandii

Energia tej wyspy i zapierajca dech w piersiach przyroda pomoże Ci zintegrować cały kurs.

Zwiedzimy miejsca znane z przewodników, ale pokażę ci też moje ulubione miejsca na wyspie – ukryte perełki.

Odwiedzimy ciepłe źródła, islandzkie baseny geotermalne, wodospady, czarne plaże, góry, jeziora, park narodowy.

Jeśli chcesz, to wykąpiemy się pod wodospadem, zjemy posiłek w restauracji-szklarni, albo pozbieramy muszle nad oceanem.

W zależności od Twoich potrzeb (i od pogody, bo to ona na Islandii dyktuje warunki), nasza wyprawa może być bardziej w duchu slow albo bardziej intensywna, pełna pieszych wypraw.

Cena tej tygodniowej transformującej przygody to 9.800 zł brutto

Cena obejmuje:

Cena nie obejmuje:

Opinie moich Studentek z Polski:

Kurs masażu na Islandii otworzył mnie na nowe przestrzenie w głowie, w sercu i w relacjach. Dosłownie czuję, ze mam nowe obwody w mózgu i ciele! Cały czas noszę w sobie wdzięczność za to doświadczenie. Magdalena jest świetną nauczycielką, profesjonalną, uważną i jednocześnie przekazuje wiedzę bez sztywnych reguł i wytycznych, wyciągając z człowieka to, co najlepsze. W jasny sposób przekazuje bardzo rozległą wiedzę o lomi, przez wszystkie zmysły. Do dziś, gdy mam wątpliwości przypominają mi się jej porównania, metafory i przemyślenia. Balans między duchowością i dobrym uziemieniem jest kojący w tym kursie. Mam takie miłe ciepło w sercu, kiedy widzę, że lomi dla moich klientów jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym. Dla mnie to czas podróży, w której odwiedzam różne miejsca; Islandię, Hawaje, czasem i cały kosmos…

Magdalena Lindner

Poznań

Madu Masuje
@roslinypokojowonastawione www.roslinypokojowonastawoione.pl

Kurs hawajskiego masażu na Islandii. Prowadzony przez Polkę. Wszyscy się dziwili, a ja się po prostu zachwyciłam. Poleciałam, zaintrygowana Lomi Lomi, Islandią i samą Magdaleną. Ależ to była dobra decyzja… Pełna zachwytu i pokory wobec mocy natury, uczyłam się dotyku, który potrafi uzdrawiać. Brzmi górnolotnie i tak właśnie było – nieziemsko! A po sześciu dniach magii (i naprawdę intensywnej pracy), umiem masować. Ze spokojem w głowie, pewnością w ciele i Aloha w sercu. Dziękuję, Magdaleno. To był dla mnie ważny czas. Jesteś wspaniałą nauczycielką.

Joanna Kosińska

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
605 580 525
@asia.kosinska

Indywidualny 5-dniowy kurs, który odbyłam pod czujnym okiem Magdaleny okazał się dla mnie niezwykle transfomującym procesem, podczas którego oprócz nabytej wiedzy i umiejetności, pojawiła się też przestrzeń na głębsze odkrywanie samej siebie. Magdalena jako nauczycielka jest konkretna, dokładna, w pełni poświęcona całemu procesowi a zarazem empatyczna, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka. Jestem niesamowicie wdzięczna za całe wsparcie jakie otrzymałam z jej strony i całą gamę narzędzi, jaką udostępnia wszystkim tym, którzy kurs ukończyli – bo otrzymanie certyfikatu w przypadku nauki z Magdaleną nie oznacza końca a dopiero początek wspólnej podróży. Przestrzeń, którą stworzyła dla swoich studentów, żeby być z nami w naszej dalszej drodze, pomoc oraz wsparcie jakie się z tym wiążą są nieocenione.

Justyna Włodarczyk

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
(48) 605 580 525
@asia.kosinska

Najczęstsze pytania

Tak! Większość moich studentów ma małe lub wręcz żadne doświadczenie z masażem zanim trafią do mnie. Co ciekawe, ja sama zapisałam się na kurs lomi nie wiedząc czym do końca jest ten masaż, ani nigdy wcześniej go nie doświadczając. I zaczęłam dawać masaże tuż po kursie! Głęboko wierzę, że każdy może nauczyć się masować.

Oczywiście! Pierwszy kurs lomi to tylko początek i większość praktyków na jednym kursie nie kończy. Ja sama byłam na dziewięciu! Jeśli zrobiłxś już kurs lomi, czy to indywidualny czy grupowy, to zapraszam Cię na mój kurs! Będziesz mogła / mógł pogłębić praktykę, odświeżyć technikę i na pewno nauczysz się czegoś nowego.

To indywidualna sprawa, ale ogólnie odpowiedziałabym, że tak. Jedna z moich studentek, zawodowa kierowczyni, zmagała się z bólem pleców, również na kursie. Pracowałyśmy nad tym wieloetapowo i teraz  masuje bez bólu. Mój student przyszedł na kurs kilka lat po bardzo poważnym wypadku samochodowym, ma sztuczne biodro, zoperowane kolano i nie ma jednej z kości w nodze. Skończył kurs czując się „w biodrach” najlepiej od lat, a miesiąc po kursie otworzył swoją praktykę masażu. Inny mój student ma 55 lat, cierpiał od lat na chroniczny ból odcinka lędźwiowego. Po kursie masuje – i żyje – bez bólu.

Każda historia jest inna, dlatego najlepiej napisz do mnie w tej sprawie, a ja postaram się doradzić.

Uczyłam się lomi na wielu kursach grupowych, ale mój pierwszy kurs był indywidualny i uważam, że to była najlepsza decyzja. Gdy sama zaczęłam uczyć wiedziałam od razu, że chce robić kursy indywidualne albo w bardzo małych grupach (max 4 osoby). 

Kurs indywidualny znaczy przede wszystkim, że 100% mojej uwagi jest dla Ciebie. Kurs jest dostosowany do Twojego tempa. Powtarzamy wszystkie techniki tyle razy ile Ty potrzebujesz. 

No dobrze, ale jak to działa w praktyce? Masujemy siebie nawzajem?

Tak, ale nie tylko. Zapraszam na kurs moich Klientów, studentów, znajomych w charakterze tzw. „ciał”. Dzięki temu masujesz różne osoby. Podczas kursu masujesz też mnie, a ja daję Ci informację zwrotną. Ja również masuję Ciebie i opowiadam o tym co robię, tak byś mogła / mógł poczuć lomi na własnej skórze. 

Tak, jak najbardziej. W takiej sytuacji będę miała dla Was specialną, niższą cenę za kurs. Napisz do mnie w tej sprawie. 

Tak. Jedna z moich kursantek przyjechała ze swoim mężem, nastoletnim synem i półtoraroczną córeczką! Twoja rodzina może korzystać z zakwaterowania w studio masażu, tak jak ty, bez dodatkowych opłat. Pamietaj jednak, że w ciągu dnia (10-16 lub dłużej) będziemy się uczyć, więc trzeba będzie się „pozbyć” rodziny ze studia 🙂

Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia 5-dniowego kursu masażu lomi lomi (30 godzin szkoleniowych)

W Polsce i na Islandii – tak 🙂 Jeśli mieszkasz na stałe w innym kraju, sprawdź jakie wytyczne obowiązują osoby które chcą otworzyć praktykę masażu. 

Tak, jak najbardziej. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie.

To zależy 🙂 Mój ulubiony miesiąc na Islandii to wrzesień, pełen najpiekniejszych kolorów. Jeśli chcesz doświadczyć „wiecznego lata” i „słońca o północy”, to zapraszam Cię na przełomie czerwca i lipca. Jeśli chcesz uczyć się lomi pod niebem na którym tańczy zorza, przyjedź zimą (sezon na zorze jest od września do kwietnia).

Masz jeszcze jakieś pytania, a może chcesz zapisać się na kurs?

Wyślij mi wiadomość na adres kontakt@alohamagdalena.pl