Indywidualny kurs masażu lomi lomi na Islandii

Zapraszam Cię na przygodę życia! 

Obudź swojego wewnętrznego masażystę

Naucz się masażu, który uzdrawia

Jeśli to czytasz, to znaczy, że gdzieś w Tobie jest podwójne wołanie. Woła Cię hawajski masaż lomi lomi – piękna, mocna uzdrawiająca praktyka dotyku. I woła Cię Islandia – piękna, surowa, pełna mocy ziemia.

Są takie wołania, które trudno ignorować. Jeśli czujesz, że to już czas, to zapraszam Cię na tygodniową przygodę na Islandię – na indywidualny kurs hawajskiego masażu lomi lomi.

Lomi Lomi nazywany jest przez wielu „najpiękniejszym masażem na Ziemi” i niewiele w tym przesady. To terapeutyczny dotyk, który pomaga uwolnić się od fizycznego bólu, blokad i napięć, a przy tym równoważy emocje, przynosi spokój, transformację, harmonię. Ta sztuka uzdrawiania była przekazywana przez pokolenia na Hawajach, a w latach 80. trafiła do Stanów i Europy.

Dla ludzi, którzy otrzymują lomi lomi, często staje się on potężnym narzędziem do uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Dla osób praktykujących lomi, ten masaż może stać się punktem zwrotnym i kompletnie zmienić życie – tak jak zmienił moje.

Jeśli lomi lomi Cię woła, jeśli woła Cię Islandia, jeśli woła Cię ta przygoda – to zapraszam! I uprzedzam – lomi lomi zmienia ludzi. Islandia tym bardziej. Po tej tygodniowej przygodzie nic już nie będzie takie samo!

 

 

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Szczegóły? Oto one!

Zaczniemy od 5-dniowego intensywnego treningu lomi dopasowanego do Twoich potrzeb

Poznasz pełną sekwencję masażu lomi lomi

Odkryjesz i wielokrotnie przećwiczysz podstawowe techniki masażu lomi lomi: długie płynne ruchy, ruch podstawowy, rotacje stawów, ruchy „pod ciałem” i inne metody uwalniania napięć z ciała klienta.

Nauczę Cię też:

  • jak rozmawiać z klientem i zebrać informacje przed masażem,
  • jakie olejki zastosować do masażu,
  • jaki stół do masażu wybrać,
  • jak przygotować i dbać o przestrzeń w czasie masażu,
  • jak otworzyć i zamknąć sesję,
  • jak dbać o własne ciało i poziom energii podczas i po masażu,
  • jak wykorzystywać intuicję i czucie podczas masowania.

Przekażę Ci podstawową wiedzę o hawajskiej kulturze, historii, języku

Przekażę Ci hawajskie pieśni i kroki hula (tańca hawajskiego), hawajskie medytacje, pracę z oddechem, elementy historii hawajskiej, mitologii i filozofii – wszystko to pomoże Ci lepiej zrozumieć hawajskie podejście do masażu, dotyku, uzdrawiania.

A po kursie... będziemy świętować!

Zabiorę Cię na dwudniową wycieczkę po Islandii

Energia tej wyspy i zapierajca dech w piersiach przyroda pomoże Ci zintegrować cały kurs.

Zwiedzimy miejsca znane z przewodników, ale pokażę ci też moje ulubione miejsca na wyspie – ukryte perełki.

Odwiedzimy ciepłe źródła, islandzkie baseny geotermalne, wodospady, czarne plaże, góry, jeziora, park narodowy.

Jeśli chcesz, to wykąpiemy się pod wodospadem, zjemy posiłek w restauracji-szklarni, albo pozbieramy muszle nad oceanem.

W zależności od Twoich potrzeb (i od pogody, bo to ona na Islandii dyktuje warunki), nasza wyprawa może być bardziej w duchu slow albo bardziej intensywna, pełna pieszych wypraw.

Cena tej tygodniowej transformującej przygody to 2.100 euro

Cena obejmuje:

Cena nie obejmuje:

Opinie moich Studentek z Polski:

Kurs masażu na Islandii otworzył mnie na nowe przestrzenie w głowie, w sercu i w relacjach. Dosłownie czuję, ze mam nowe obwody w mózgu i ciele! Cały czas noszę w sobie wdzięczność za to doświadczenie. Magdalena jest świetną nauczycielką, profesjonalną, uważną i jednocześnie przekazuje wiedzę bez sztywnych reguł i wytycznych, wyciągając z człowieka to, co najlepsze. W jasny sposób przekazuje bardzo rozległą wiedzę o lomi, przez wszystkie zmysły. Do dziś, gdy mam wątpliwości przypominają mi się jej porównania, metafory i przemyślenia. Balans między duchowością i dobrym uziemieniem jest kojący w tym kursie. Mam takie miłe ciepło w sercu, kiedy widzę, że lomi dla moich klientów jest doświadczeniem głęboko relaksującym i uzdrawiającym. Dla mnie to czas podróży, w której odwiedzam różne miejsca; Islandię, Hawaje, czasem i cały kosmos…

Magdalena Lindner

Poznań

Madu Masuje @madu_masuje

Kurs hawajskiego masażu na Islandii. Prowadzony przez Polkę. Wszyscy się dziwili, a ja się po prostu zachwyciłam. Poleciałam, zaintrygowana Lomi Lomi, Islandią i samą Magdaleną. Ależ to była dobra decyzja… Pełna zachwytu i pokory wobec mocy natury, uczyłam się dotyku, który potrafi uzdrawiać. Brzmi górnolotnie i tak właśnie było – nieziemsko! A po sześciu dniach magii (i naprawdę intensywnej pracy), umiem masować. Ze spokojem w głowie, pewnością w ciele i Aloha w sercu. Dziękuję, Magdaleno. To był dla mnie ważny czas. Jesteś wspaniałą nauczycielką.

Joanna Kosińska

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
605 580 525
@asia.kosinska

Indywidualny 5-dniowy kurs, który odbyłam pod czujnym okiem Magdaleny okazał się dla mnie niezwykle transfomującym procesem, podczas którego oprócz nabytej wiedzy i umiejetności, pojawiła się też przestrzeń na głębsze odkrywanie samej siebie. Magdalena jako nauczycielka jest konkretna, dokładna, w pełni poświęcona całemu procesowi a zarazem empatyczna, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka. Jestem niesamowicie wdzięczna za całe wsparcie jakie otrzymałam z jej strony i całą gamę narzędzi, jaką udostępnia wszystkim tym, którzy kurs ukończyli – bo otrzymanie certyfikatu w przypadku nauki z Magdaleną nie oznacza końca a dopiero początek wspólnej podróży. Przestrzeń, którą stworzyła dla swoich studentów, żeby być z nami w naszej dalszej drodze, pomoc oraz wsparcie jakie się z tym wiążą są nieocenione.

Justyna Włodarczyk

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
(48) 605 580 525
@asia.kosinska

Najczęstsze pytania

Tak! Większość moich studentów ma małe lub wręcz żadne doświadczenie z masażem zanim trafią do mnie. Co ciekawe, ja sama zapisałam się na kurs lomi nie wiedząc czym do końca jest ten masaż, ani nigdy wcześniej go nie doświadczając. I zaczęłam dawać masaże tuż po kursie! Głęboko wierzę, że każdy może nauczyć się masować.

Oczywiście! Pierwszy kurs lomi to tylko początek i większość praktyków na jednym kursie nie kończy. Ja sama byłam na dziewięciu! Jeśli zrobiłxś już kurs lomi, czy to indywidualny czy grupowy, to zapraszam Cię na mój kurs! Będziesz mogła / mógł pogłębić praktykę, odświeżyć technikę i na pewno nauczysz się czegoś nowego.

To indywidualna sprawa, ale ogólnie odpowiedziałabym, że tak. Jedna z moich studentek, zawodowa kierowczyni, zmagała się z bólem pleców, również na kursie. Pracowałyśmy nad tym wieloetapowo i teraz  masuje bez bólu. Mój student przyszedł na kurs kilka lat po bardzo poważnym wypadku samochodowym, ma sztuczne biodro, zoperowane kolano i nie ma jednej z kości w nodze. Skończył kurs czując się „w biodrach” najlepiej od lat, a miesiąc po kursie otworzył swoją praktykę masażu. Inny mój student ma 55 lat, cierpiał od lat na chroniczny ból odcinka lędźwiowego. Po kursie masuje – i żyje – bez bólu.

Każda historia jest inna, dlatego najlepiej napisz do mnie w tej sprawie, a ja postaram się doradzić.

Uczyłam się lomi na wielu kursach grupowych, ale mój pierwszy kurs był indywidualny i uważam, że to była najlepsza decyzja. Gdy sama zaczęłam uczyć wiedziałam od razu, że chce robić kursy indywidualne albo w bardzo małych grupach (max 4 osoby). 

Kurs indywidualny znaczy przede wszystkim, że 100% mojej uwagi jest dla Ciebie. Kurs jest dostosowany do Twojego tempa. Powtarzamy wszystkie techniki tyle razy ile Ty potrzebujesz. 

No dobrze, ale jak to działa w praktyce? Masujemy siebie nawzajem?

Tak, ale nie tylko. Zapraszam na kurs moich Klientów, studentów, znajomych w charakterze tzw. „ciał”. Dzięki temu masujesz różne osoby. Podczas kursu masujesz też mnie, a ja daję Ci informację zwrotną. Ja również masuję Ciebie i opowiadam o tym co robię, tak byś mogła / mógł poczuć lomi na własnej skórze. 

Tak, jak najbardziej. W takiej sytuacji będę miała dla Was specialną, niższą cenę za kurs. Napisz do mnie w tej sprawie. 

Tak, otrzymasz certyfikat ukończenia 5-dniowego kursu masażu lomi lomi (30 godzin szkoleniowych)

W Polsce i na Islandii – tak 🙂 Jeśli mieszkasz na stałe w innym kraju, sprawdź jakie wytyczne obowiązują osoby które chcą otworzyć praktykę masażu. 

Tak, jak najbardziej. Możesz rozłożyć płatność na maksymalnie 9 rat, z czego max. 6 płatnych po kursie. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie.

To zależy 🙂 Mój ulubiony miesiąc na Islandii to wrzesień, pełen najpiekniejszych kolorów. Jeśli chcesz doświadczyć „wiecznego lata” i „słońca o północy”, to zapraszam Cię na przełomie czerwca i lipca. Jeśli chcesz uczyć się lomi pod niebem na którym tańczy zorza, przyjedź zimą (sezon na zorze jest od września do kwietnia).

Masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz zapisać się na kurs?

Wyślij mi wiadomość na adres kontakt@alohamagdalena.pl