Roczna Szkoła Lomi

Roczna Szkoła Lomi dla praktyków oraz początkujących 2023/2024

nauka i praktyka lomi lomi jako masażu terapeutycznego i ścieżki samopoznania

20220606_174702

Aloha! Zapraszam Cię w niezwykłą, roczną podróż

Podróż, w trakcie której będziesz poznawać i zgłębiać hawajską pracę z ciałem i energią, znaną jako lomi lomi.

Lomi to piękny, leczniczny masaż – i dużo więcej niż masaż. Lomi to spotkanie ze sobą i drugim człowiekiem poprzez dotyk, czucie, oddech, ruch. 

To ścieżka samopoznania i osobistej transformacji. Droga do radykalnej wolności, zdrowia, stanięcia w mocy. To praktyka szacunku, miłości, uważności i odpowiedzialności.

W Rocznej Szkole pomogę Ci znaleźć i praktykować Twoje lomi – to prawdziwe, które jest w Tobie. Nieważne, czy już masujesz, czy jeszcze nie.

Na pokład Szkoły zapraszam 10 osób. W trakcie roku wspólnej podróży chcę Wam przekazać wszystko co wiem na temat lomi od strony praktycznej, energetycznej, historycznej, biznesowej, osobistej.

Wspólnie będziemy zgłębiać techniczne i energetyczne aspekty lomi których uczyłam się w Europie i na Hawajach od nauczycielek z linii lomi lomi nui i nie tylko. Poznasz techniki, niuanse, opcje masażu (np ułożenie osoby na boku, praca przy kontuzjach itp), hawajskie pieśni, opowieści i praktyki. Doświadczysz pracy z maną – własną wewnętrzną energią życiową oraz pogłębisz swoją relację ze sobą i z życiem.

W Szkole będzie też czas i przestrzeń na rozwijanie umiejętności pracy z Klientem. Będę uczyła Cię mojego podejscia do interakcji z Klientem, trzymania przestrzeni, granic, pracy z intencją, edukowania Klientów oraz radzenia sobie z z przeróżnymi sytuacjami, które zdarzają się w pracy lomi praktyka.

Roczna Szkoła Lomi to:

4 zjazdy stacjonarne

6-dniowe intensywne szkolenia w Ośrodku Plajny Ogród Dobrych Myśli (koło Elbląga). Całkowicie offline.

7 sesji grupowych online

Pomiędzy zjazdami spotykamy się online na sesje pytań i odpowiedzi oraz lomi rozmowy

Indywidualne konsultacje

2-godzinna sesja w formie superwizji, mentoringu, wsparcia merytorycznego lub innego, w zależności od Twoich potrzeb

Daty zjazdów stacjonarnych i ramowy program

3-8 września 2023 - Fundamenty i flow

Będziemy badać naturę tzw. ruchu podstawowego w masażu tyłu i przodu ciała, poznawać tempo, rytm, dynamikę i kreatywność w lomi. Zbudujemy BAZĘ: pozycję i kroki przy stole, oddech, podstawy hawajskich pieśni.Ten zjazd da Ci fundament do całej dalszej nauki, a jeśli już pratykujesz lomi, to pokaże Ci zupełnie nowe spojrzenie na ten masaż… i na życie!

10-15 grudnia 2023 - Głębia i granice

Zagłębimy się w naturę głębokiej pracy na stawach i kościach w lomi poprzez rotacje i elementy tzw. bone washing. Będziemy badać miękką granicę ruchu ciała, otwierać wszystkie stawy i „układać” kości. Poznasz znaczenie pracy na stawach i kościach w lomi oraz doświadczysz, jak przekłada się to na życie. 

24-30 marca 2024 - Smaczki

Będziemy „dodawać smaczki” do lomi – i do życia! Poznasz dodatkowe terapeutyczne techniki lomi na rękach, nogach, głowie i kręgosłupie, zaczerpnięte między innymi z linii Big Island lomi lomi (czyli lomi z Wielkiej Wyspy).

9-14 czerwca 2024 - Domknięcia i niespodzianki
Będziemy praktykować m. in. lomi w ułożeniu na boku. Będą też atrakcje na zakończenie!

Łącznie w trakcie zjazdów czeka Cię około 220 godzin praktyki.

Wszystkie zjazdy rozpoczynają się o godz. 15:00 i kończą o godz. 13:00.

Podczas każdego ze zjadów będzie nam towarzyszył taniec, oddech, hawajski śpiew, wiele praktyk ruchowych i wszelkich ćwiczeń poszerzających świadomość oraz pogłębiających czucie siebie w ciele.

Cena i zgłoszenia:

Cena udziału w Szkole jest oparta o tzw. ruchomą skalę płatności, (widełki cenowe) i i wynosi 8.000 – 10.000 zł brutto. Oznacza to, że płacisz dowolną kwotę w tych widełkach cenowych, w zależności od swoich możliwości oraz chęci.

Możesz dokonać płatności jednorazowej lub w maksymalnie 12 ratach podobnej wysokości, np.
  • płatność w 2 ratach (w przedziale 4.000 – 5.000 zł)
  • płatność w 4 ratach (w przedziale 2.000 – 2.500 zł)
  • płatność w 6 ratach (w przedziale 1.334 – 1.667 zł)
  • płatność w 12 ratach (w przedziale 667 zł – 834 zł)

Koszt pobytu w Ośrodku Plajny Ogród Dobrych Myśli (gdzie będą zjazdy stacjonarne) to 1370 zł za zjazd.

Jeśli masz w sobie TAK! i chcesz wziąć udział w Rocznej Szkole Lomi ze mną, to napisz do mnie na kontakt@alohamagdalena.pl.

Po omówieniu szczegółów poproszę Cię o podpisanie umowy oraz wpłatę zadatku w wysokości 900 zł.

Don't miss it!

Get a special copy signed by me

Duis quis euismod facilisis nunc arcu, diam non aliquet eget imperdiet maecenas blandit vitae laoreet tincidunt sociis proin massa pulvinar.

18 Apr

2021

Location

1234 N Spring St, Los Angeles, CA 90012, United States.

Lubisz słuchać? Posłuchaj o Szkole w podkaście

Aloha! Kim jestem?

Jestem Magdalena, z wykształcenia psycholożka, a z powołania – praktyczka i nauczycielka lomi lomi. Uczę lomi na Islandii (gdzie mieszkam przez większość roku) oraz w Polsce. Poprzez moje kursy, warsztaty, webinary oraz podkasty edukuję o dotyku, ciele, zdrowiu i dobrym życiu.

Lomi uczyłam się między innymi od Susan Floyd, Jeany Iwalani Naluai, Jody Mountain.

Wierzę, że lomi to wspaniały, terapeutyczny masaż – i dużo więcej niż masaż. Dla mnie lomi stało się ścieżką osobistej transformacji, której nie byłabym sobie w stanie wyobrazić w najśmielszych snach!

Zapraszam Cię do wspólnej podróży!

Testymoniale:

Cieszę się, że mnie zawołało do Magdaleny, bo jest świetną nauczycielką. Wyszłam z kursu z dokładnie tym, czego potrzebowałam. Był to niesamowity tydzień, w uważności na siebie i innych. Całe spotkanie i wszystko, co się działo, było tak prawdziwe i właściwie, że masaż jakby wydarzał się obok. Owszem nauczyłam się i pojęłam na nowo rotacje i doszlifowałam niektóre elementy, ale przy tym nauczyłam się dbać o siebie, być w tym prawdziwą, autentyczną i ufać temu, co się dzieje. Doświadczyłam tego, że w życiu jest miejsce na wszystko, jeśli tylko obejmę to swoją uwagą I stanę do tego. Wszystkie dziwności, niewygodny, trudności czy szaleństwa. Jeśli woła Cie do Magdaleny, to się nie wahaj, Twoje serce wie co robi!

Iwona Szyszka

Kurs u Magdaleny byl wspaniałym doświadczeniem. Pełnym odkrywania siebie i swojego ciała. Nauczyłam się wiele. Magdalena stworzyła przyjazną atmosferę, gdzie nauczyciel był czlonkiem grupy, ktory był równoprawny i dostępny. Masaż wydarzył sie jakby obok ale był uczony w sposób łatwo przyswajalny i tak naturalnie, bez zbędnej spiny. Rotacje nagle wydały się takie oczywiste. Dużo nowego i dużo dobrego się nauczyłam. Polecam Magdalenę jako nauczyciela autentycznego, dzielącego się szczerze swoją wiedzą. To zaszczyt uczyć się u Magdaleny, która żyje lomi lomi.

Joanna Bucka

Warsztaty masażu lomi lomi z Magdaleną były dla mnie niezwykłą przygodą! Przede wszystkim były spotkaniem z samą sobą, a z miejsca tego spotkania – spotkaniem z drugim człowiekiem: w masażu, we wspólnym byciu, w rozmowach, w doświadczaniu i przeżywaniu otaczającego świata w prawdzie i zachwycie. Magdalena stworzyła cudowną, bezpieczną przestrzeń na zapraszanie do serca wszystkiego, co się pojawia – każdej niewygody, zmęczenia i rozmiękczenia, każdego „nie wiem” i „nie umiem”, każdej inspiracji, radości i ufności. Było w tej przestrzeni miejsce i na chwile święte, i na te całkiem zwykłe, i na bycie dziwną, i na bycie zupełnie przeciętną, na poważną pracę w skupieniu i uważności, i na dziecięcą spontaniczność i wygłupy. Poczułam, że zarówno na tym warsztacie, a potem w moim codziennym życiu i w masowaniu mniej „muszę” a więcej „chcę” – bez ciśnienia, za to w poczuciu osobistej odpowiedzialności. Że ani ja, ani mój masaż nie musi być „jakiś”, że może po prostu być, wydarzać się takim, jaki jest i to jest doskonałe. Poczułam, że po tym kursie zmieniłam się przede wszystkim ja, a wraz ze mną, w konsekwencji, mój masaż. I że rotacje są jednak super!  Polecam ogromnie z całego serducha i dziękuję za magiczny czas pełen dobra.

Anna Wardencka