JESTEM.

Odosobnienie dla praktyków lomi lomi

19-24 MAJA | OFFLINE W PLAJNACH

Kochana, Kochany -

Połóż sobie rękę na sercu, teraz. Proszę, to zajmie tylko chwilkę. Poczuj jej ciepło i miękki, przyjemny ciężar na klatce piersiowej. Zrób oddech. I poczuj: JESTEM.

I raz jeszcze. Wdech, wydech. JESTEM.

Powiedz to sobie na głos, jeśli chcesz: JESTEM.

JESTEŚ.

Jak to jest BYĆ, ale tak NAPRAWDĘ?

Jak to jest ŻYĆ, tak naprawdę, a nie na pamięć?

I jak to jest ROBIĆ LOMI, albo w ogóle robić cokolwiek, z tego miejsca, z miejsca JESTEM, robić naprawdę, a nie na pamięć?

Nic mnie tak w życiu nie fascynuje jak to ŻYCIE właśnie, jak to BYCIE, jak to JESTEM. Zgłębiam to, odczuwam, praktykuję, kontempluję, pogłębiam i poszerzam się do tego bycia, stawiam się do pełni tego życia każdego dnia.

I kiedy robię lomi, to nic mnie tak nie porusza, jak to niezachwiane, niezmącone JESTEM z którym mogę się spotkać w tej praktyce. JESTEM, które uzdrawia.

Zapraszam Cię na odosobnienie dla praktyków lomi lomi pod hasłem: JESTEM.

To nie będzie kurs lomi, choć będziemy dotykać wielu technicznych aspektów praktyki. To będzie dokładnie to, na co nazwa wskazuje: odosobnienie. 

W grupie, ale przy sobie.

Bycie. 

Spotkanie ze sobą, ze swoim sercem i miłością w nim. 

Spotkanie ze swoim umysłem, z przekonaniami i myślami na swój temat, na temat lomi i świata. 

Spotkanie z ciałem, jego mądrością, ale też ograniczeniami. 

Spotkanie ze swoim lomi, z tą żywą praktyką.

Poznawanie siebie poprzez lomi. 

Doświadczanie siebie i swojego JESTEM w każdym aspekcie lomi i życia.

JESTEM.

Oto szczegóły odosobnienia:

Zapraszam Cię, jeśli jesteś przynajmniej po jednym kursie lomi (u mnie lub innego nauczyciela). Mozesz być osobą totalnie początkującą w lomi, a możesz być nawet nauczycielem – zapraszam na JESTEM wszystkich, którzy są na lomi ścieżce.

Będziemy w moich ukochanych Plajnach (zachęcam Cię, wejdź sobie na stronę ośrodka, obejrzyj zdjęcia, poczuj klimat tego miejsca… jest absolutnie magiczne).

Odosobnienie potrwa 6 dni / 5 nocy. Zaczynamy w niedzielę 19 maja o 15, kończymy w piątek 24 maja około 13.

To wydarzenie jest w całości offline, bez telefonów, komputerów, zegarków, książek.

Będziemy dużo doświadczać ciszy, ale będzie też przestrzeń na wspólne rozmowy, opowieści, pytania. Będą pewnie momenty wzruszeń, ale będzie też śmiesznie, bo ja lubię wplatać moje specyficzne poczucie humoru do nauki lomi 😉

Każdego dnia będziemy robić lomi… a lomi będzie robić nas.

Każdego dnia będę też zapraszać Cię do różnych doświadczeń pogłębiających Twoje świadome JESTEM, Twoje niezachwiane bycie w lomi i w życiu. Oprócz masowania i aspektów technicznych, będą praktyki ruchowe i oddechowe, ka’alele’au (taniec fregaty), hawajskie pieśni, medytacje prowadzone oraz inne ćwiczenia.

Zrobię też pełną pokazową sesję lomi z omówieniem zarówno aspektów technicznych, jak i energetycznych oraz BYCIA ze sobą w lomi.

Podczas wspólnych sesji lomi będę masować razem z Tobą, wspierając Cię tak, jak będziesz tego potrzebować.

I oczywiście, jak to ze mną, będą niespodzianki 🙂

Cena

Early bird – 2200 zł. To cena, która obowiązuje do końca marca. 

Cena regularna – 2500 zł

Za odosobnienie możesz zapłacić na 3 sposoby: przelewem międzynarodowym, płatnością przez Revolut lub kartą kredytową. 


Pobyt w Plajnach to 1400 zł – w tej cenie jest zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz pyszne wegetariańskie posiłki, serwowane przez najukochańsze na świecie panie z plajnowej kuchni 🙂

Za pobyt w Plajnach zapłacisz przelewem bezpośrednio do ośrodka.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na JESTEM?

Wyślij mi wiadomość na adres kontakt@alohamagdalena.pl

Moje poprzednie kursy w Plajnach:

Indywidualny 5-dniowy kurs, który odbyłam pod czujnym okiem Magdaleny okazał się dla mnie niezwykle transfomującym procesem, podczas którego oprócz nabytej wiedzy i umiejetności, pojawiła się też przestrzeń na głębsze odkrywanie samej siebie. Magdalena jako nauczycielka jest konkretna, dokładna, w pełni poświęcona całemu procesowi a zarazem empatyczna, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka. Jestem niesamowicie wdzięczna za całe wsparcie jakie otrzymałam z jej strony i całą gamę narzędzi, jaką udostępnia wszystkim tym, którzy kurs ukończyli – bo otrzymanie certyfikatu w przypadku nauki z Magdaleną nie oznacza końca a dopiero początek wspólnej podróży. Przestrzeń, którą stworzyła dla swoich studentów, żeby być z nami w naszej dalszej drodze, pomoc oraz wsparcie jakie się z tym wiążą są nieocenione.

Justyna Włodarczyk

Warszawa

Kontakt w sprawie masażu:
(48) 605 580 525
@asia.kosinska