Wsparcie dla Ciebie i Twojego lomi lomi. We własnym domu, we własnym tempie.

Superwizja Twojej sesji lomi (online)

Zapraszam Cię do nauki ze mną w Twoim domu.

Superwizja odbywa się w trzech etapach:

  1. Na pierwszym spotkaniu omawiamy to, czego Ci najbardziej trzeba – na co szczególnie mam zwrócić uwagę, oglądając Twoje lomi? Jakie masz pytania, wiątpliwości, jakiego feedbacku szczególnie potrzebujesz? Podczas tego spotkania tłumaczę Ci też, w jaki sposób nagrać sesję i udostępnić mi ją do obejrzenia.
  2. W kolejnym kroku nagrywasz swoja sesję lomi i udostepniasz mi ją.
  3. Następnie, spotykamy się na omówienie Twojej sesji. Spotkanie trwa około 2-2,5 godziny i może być nagrane, jeśli chcesz. Podczas tego spotkania wspólnie oglądamy Twoja sesję lomi lomi, a ja daje Ci szczegółowy feedback na temat różnych aspektów i elementów sesji – w zależności od Twoich potrzeb.  
Cena

590 zł

Format spotkania

dwie wideorozmowy przez Skype lub Zoom

Umów się mailowo

kontakt@alohamagdalena.pl

Zapraszam Cię na superwizję lomi, jeśli:

  • Jesteś po przynajmniej jednym kursie lomi lomi (ze mną lub innym nauczycielem) i chcesz uczyć się dalej we własnym domu pod okiem nauczycielki doświadczonej w pracy online
  • Chcesz praktycznych wskazówek na temat określonych technik i elementów sesji, na przykład ruchu podstawowego lub rotacji, otwarcia i zamknięcia sesji, płynności masażu
  • Gdy masujesz, czujesz ból lub niewygodę – chcesz wiedzieć jak lepiej dbać o swoje ciało podczas robienia lomi
  • Czujesz, że Twoje lomi „utknęło”, potrzebujesz inspiracji, chcesz zakochać się w lomi na nowo
  • Jesteś po kursie, ale nie masujesz klientów, bo nie czujesz sie gotowa / gotowy, masz obawy, wątpliwości, pytania

"Nagranie sesji daje niezmiernie dużo"

Mentoring online u Magdaleny był dla mnie bardzo wzbogacającym doświadczeniem. To, że zmienił on moją praktykę, będzie całkiem adekwatne do mojego doświadczenia. Jest to świetna okazja do nauki, jeśli kilometry aktualnie uniemożliwiają spotkanie na żywo. Samo nagrywanie sesji i możliwość zobaczenia siebie przy stole daje niezmiernie dużo. Tutaj dodatkowo wsparcie nauczyciela, który zwróci uwagę na technikę i detale jest niezwykle cenne. Lubię prowadzenie Magdaleny za to, że zachęca do poszukiwania swojego własnego lomi, znalezienia siebie w tej praktyce, pokazuje, gdzie struktura może być wspierająca, a gdzie usztywniająca. Po naszych spotkaniach poczułam, że odkrywam ten masaż na nowo, nabrał on świeżości, powtórnie się nim zaciekawiłam, poczułam przypływ kreatywności.

Monika Górska, praktyczka lomi lomi

"Jedno z najcenniejszych doświadczeń na ścieżce mojej edukacji"

Mentoring z Magdaleną był dla mnie bardzo ważny w myśleniu o masażu lomi lomi. Wyszłam z poczucia niepewności, a gdzie doszłam? Do tego, że nie muszę o tym myśleć, a po prostu robić swoje. Magdalena jest orędowniczką lomi jako własnej praktyki. Towarzyszy w odnajdywaniu tego, co jest “swoje”, z serca. Nie zakłada, że wie lepiej, robi więcej miejsca dla drugiej osoby, dzieląc się tym, co jej jest bliskie, tym, czego sama doświadczyła. Super cenna była analiza mojej nagranej sesji masażu. Jej feedback był dla mnie ogromnie pomocny. Było to dla mnie jedno z najcenniejszych doświadczeń na ścieżce mojej edukacji. Dziękuję, Magdalenie, za jej żywą obecność, uważność i autentyczność. 

Celina Fit, praktyczka lomi lomi